Montáže Prodej O firmě

MULTIVISION - O firmě

Historie společnosti.

Společnost Nymburk vznikla v roce 1995, jako ryze český soukromý subjekt, jehož majitel a zaměstnanci se rekrutují z bývalé Radiotelevizní služby. Montáží televizních rozvodů, satelitních zařízení a zabezpečovací signalizace se tito pracovníci nepřetržitě zabývají již od roku 1973.
Ve své historii se spolupodíleli na montáži televizních kabelových rozvodů, zejména pro investiční sdružení Kabel invest, kde se ve spolupráci tří českých a německých subjektů postavilo více než 47 000 kabelových přípojek v Praze a v některých dalších městech. Pro ostatní tuzemské i zahraniční investory jsme realizovali kompletní rozvody velkého rozsahu.
Současně s výstavbou televizních kabelových rozvodů probíhala montáž individuálních i společných televizních antén a satelitních zařízení, včetně ostatních slaboproudých produktů a jejich servis.
V dalším období rozšířila společnost činnost o montáže telefonních zařízení a rozvody v jednotné telekomunikační síti pro Český Telecom, a.s. a to jak metalické tak i optické trasy celých provozních souborů v celkové výměře mnoha desítek kilometrů. Nedílnou součástí těchto rozvodů je i realizace domovních stanic v bytech zákazníků jak analogových, tak později i digitálních ISDN a ADSL linek.
V návaznosti na rozvoj digitálních technologií přistoupila i naše společnost k provádění montáží strukturovaných kabeláží a datových sítí včetně jejich návrhů.
Vedle montážních prací a prodeje elektronického zboží naše společnost kompletně provozuje sítˇ televizního kabelové rozvodu na základě potřebných povolení a licencí, včetně nákupu zahraničních programů a jejich distribuci zákazníkům. Postupný přechod k digitální technice ve všech souvisejících oblastech je samozřejmostí.
Nedílnou součástí elektrických instalací v objektech jsou vedle silnoproudých rozvodů i zabezpečovací, protipožární či kamerové systémy charakteru „Net home (inteligentní dům), které pro Vás v rámci komplexní nabídky rádi zajistíme.

Legislativní rámec pro naši činnost.

Asociace dodavatelů systémů pro společný příjem a distribuci Tv a R signálů v České republice byla založena v roce 1991 v Nymburce. U jejího zrodu jsme stáli a po celou dobu její existence ji i předsedali. Hlavní úlohou této asociace na začátku devadesátých let bylo vytvoření legislativního a technického prostředí pro výstavbu tehdy nového media – kabelové televize. To se beze zbytku podařilo.

 
 
 
info@web-grafika.net