Montáže Prodej O firmě

Karta Gital

Karta Gital

Karta diGITALlink se po vložení do satelitního přijímače naladěného na paket českých programů z ASTRY 3A automaticky zaktivuje pro příjem programů České televize na dobu 30 dnů a pro příjem programu CS Film na 3 dny. Pro trvalý příjem programů České televize je kartu nutno registrovat. Registrace karty a příjem placených programů jsou zpoplatněny. Registrační i aktivační poplatky jsou placeny formou stíracích registračních kuponů obdobných těm, které používají operátoři mobilních telefonů. Registrace je časově omezená na 1 rok, poté je možno použít další kupón pro obnovení funkčnosti karty na další kalendářní rok. Roční poplatek pro příjem programů České televize je 200Kč. V případě zájmu o příjem některého z placených programů (V současnosti CS Film) je třeba zakoupit registrační kupón (200Kč/měsíc, 500Kč/4 měsíce, 1.000Kč/rok).

Karta je funkční ihned po aktivaci kuponem, nutno zaregistrovat (formuláře jsou v příslušenství). Pracuje s CAM CRYPTOWORKS, příjem z družice ASTRA 3 (23,5 stupně východně). Ideální velikost paraboly 70cm.

Současná nabídka programů paketu diGITALlink na této kartě je ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 SPORT, PRIMA TV, NOE TV v ceně karty. NOVA !!! v ceně karty na neomezenou dobu. CS FILM, GALAXIE Sport, HBO, XXX-Xtreme možno aktivovat na dobu určitou ( 1 až 12 měsíců ) za poplatek

 
cena Kč telefonický dotaz

Karta Gital - Fotky

Karta Gital
 
 
info@web-grafika.net